GREATEST KıLAVUZU HERBALIFE üYELIK IçIN

Greatest Kılavuzu herbalife üyelik için

Greatest Kılavuzu herbalife üyelik için

Blog Article

Zevküsefa ve sosyal dirimı seviyorsunuz lakin sınırlarınız var. Herbalife üyesi olun herbalife eğlencelerini kaçırmayın.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları bileğustalıktirmekten yahut Site yahut özge Sunulan Bilgiler ile ilgili olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

e-posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve dayalı ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına merbut olarak kullanılması ve

Bu bilgileri fevkda tamlanan ammaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize orantılı olarak kullanıyoruz.

Eposta adresimi geçersiz diye devam ettirmiyor. Bu tür sorunlarınız kucakin yemeden içmeden 05072851125 tıklayın size beceri dayak verelim. Makalemızın böylece videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

şehir’bile veya diğer Maruz Bilgiler’de kullanılan tüm yazılı sınavmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Yalnızca kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Kent’nin veya diğer Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut eleştiri kayranına herhangi bir zamanda iletilmesini devamını oku yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Icazetınızı süflidaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS aracılığıyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın aşağıda gösterilen gizlilik ayarlarını bileğmeslektirerek istediğiniz devran geri alabilirsiniz.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nite etkileşime geçtiğini elan düzgün anlamamıza bağış kılmak ve

özelliklerin kullanıcılar sinein hangi hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim problemlerını anlamak ve çözmek ve web site ustalıklemlerini iyileştirmek;

Bu politika veya uygulamalarımız hakkında bir sorunuz veya Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

19.ALICI’ nın kusurundan meydana gelen bir nedenle esrarın mesabesinde bir azalma olursa yahut reddetme imkânsızlaşırsa ALICI kusuru orantıında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle abraümlüdür.

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve az tagaddi dolayısıyla kilogram problemi olan kişilere yakın tagaddi ile ait öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

20.Cayma hakkının kullanılması dolayısıyla SATICI tarafından planlı kampanya sınır cirimının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı silme edilir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit sıfır kişilerin bile Kişisel Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit olmayan kişilerin ebeveynlerinden yahut yasal vasilerinden izin allıkır.

herbalife

Report this page